www.sigortacihasim.net

 
   
 
 
 

 

 
 

 

POLİÇELER » SORUMLULUK SİGORTALARI

 

Site Paket Sigortası

 

Artık oturduğunuz site de AXA SİGORTA garantisinde.

 

AXA SİGORTA sadece sizi değil, oturduğunuz siteyi de düşünüyor. Site Paket sigortasıyla sitenizi yangından sele, yer kaymasından hırsızlığa hatta elektronik cihazların bozulmasına kadar güvence altına alıyor. Sitenizin ortak kullanımındaki tüm alanlar artık AXA SİGORTA teminatında.

 

AXA SİGORTA Site Paket Sigortası’yla sitenizin başına gelebilecek birçok kazayı karşılama sözü veriyor.

 

NELER Mİ VAR?

·         Yangın

·         Sel - su baskını

·         Fırtına

·         Kara taşıtları çarpması

·         Hava taşıtları çarpması

·         Deniz taşıtları çarpması

·         Dumanın vereceği zararlar

·         Yer kayması

·         Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri,kötü niyetli hareketler

·         Terör

·         Kar ağırlığı

·         Cam kırılması

·         Deprem, Yanardağ püskürmesi

·         Enkaz kaldırma giderleri

·         Hırsızlık

·         Yangın - infilak mali sorumluluk

·         Elektrik hasarları

·         Yakıt sızması

·         Makine kırılması

·         Elektronik Cihaz

·         İşveren Mali Mesuliyet

·         3.Şahıs Mali Sorumluluk

 

Yangından korkmayın. Çünkü Site Paket Sigortası sitenizin ortak alanlarında oluşacak yangın, infilak gibi kazalar sonucu ortaya çıkabilecek tüm hasarları garantisi altına alıyor.

 

Siteyi su basabilir, siz canınızı sıkmayın. Site Paket Sigortası sitenizde sel veya su baskını sonucunda oluşabilecek ortak alanlardaki tüm zararları karşılıyor.

 

Site Paket Sigortanız varsa dert etmenize gerek yok. Site Paket Sigortası ister sadece rüzgar, isterse doluyla ya da karla beraber olsun fırtına sebebiyle site ortak alanına gelebilecek tüm hasarları teminat altına alıyor.

Endişelenmeyin, toprak kayması veya çökmesi sonucunda ortaya çıkabilecek tüm zararlarınız Site Paket Sigortası güvencesi altında.

 

Site yönetiminin kullanımında bulunan tüm elektronik cihazlar Site Paket Sigortası ile güvence altında. Bu cihazlarda oluşabilecek hasarlar Site Paket Sigortası ile teminat altına alınır.

 

Bunu Site Paket Sigortası olmayanlar dert etsin. Siz üzülmeyin. Çünkü Site Paket Sigortası site yönetimine ait ofisinde gerçekleşen hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs sonucu oluşan hasarları karşılama teminatı veriyor.

Site Paket Sigortası bunu da düşündü. Sitenize ait ortak alanlarda elektrik kaçağı ya da elektrik arızası sonucu ortaya çıkan zararlar bundan sonra Site Paket Sigortası güvencesinde.

 

Sitenizde ortak alanda cam mı kırıldı, hiç problem değil. Sitenizde bulunan ortak alanlardaki tüm cam kırılması sonucunda oluşan hasarlar Site Paket Sigortası tarafından karşılanıyor. Size de keyfinize bakmak kalıyor.

Sitenizde çalışan birine zarar mı geldi? Artık bu sizin sorumluluğunuz değil. Site Paket Sigortası bunu da düşündü. Artık sitenizde görevli herhangi birine çalışması esnasında gelen zararların işveren sorumluluğunu Site Paket Sigortası alıyor ve oluşan zararı ödüyor.

 

Sitedeki bir asansörünüz mü bozuldu. Artık bu da Site Paket Sigortası kapsamında. Site Paket Sigortasıyla sitenizde makine kırılması sonucu oluşan zararları AXA SİGORTA karşılıyor.


SORUMLULUK SİGORTALARI

» Balıkadam Sorumluluk Sigortası

» Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası

» İşveren Sorumluluk Sigortası

» Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumluluk Sigortası

» Site Paket Sigortası

 Sorumluluk Sigortaları Sayfasına Geri Dön »