www.sigortacihasim.net

 
   
 
 
 

 

HAKKIMIZDA

 

Ahmet Haşim Arıkan sigortacılığa 1988 yılında Şark Sigorta ‘da başladı.Şirket içinde gördüğü 5 aya yakın eğitimden sonra, mart 1989 da Antalya da Bölge Müdürü olarak da göreve başladı.

Antalya başta olmak üzere,Burdur,Isparta,Afyon ve Konya illeri ile ilçelerinde acente teşkilatını kurarak bölge oluşumunu yerine getirdi.Acentelerine sigortacılık konusunda eğitimler verdi.Sahada onlarla birlikte müşteri ziyaretleri yaptı.Riziko teftişlerinde bulundu.

Zaman içinde şirket içi verilen değişik sigorta eğitimlerine katılarak,sigortacılıkda gelişimini pekiştirdi.

1998 de ünvanı Koç Allianz Sigorta olan şirketinde, 2001 yılı sonuna kadar bölge müdürü olarak görev yaptı.31/12/2001 de görevinden ayrılarak emekli oldu.

2002 mart ayından itibaren Koç Allianz Sigorta acenteliğini alarak,sigortacılık da aktif olarak faaliyete başladı.

Mayıs 2006 da müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Axa Sigorta nın Antalya Yetkili Acenteliğini aldı.

Sağlık ve Tarım Sigortaları dahil,Elemanter branşta tüm sigorta poliçelerini tanzim eden Ahmet Haşim Arıkan;Sigortacılık da geçen 22 yılın verdiği bilgi ve tecrübesi ile sigortalılarına hizmet vermeye devam etmektedir..

Amacımız; sigortalı değil, dost kazanmaktır.

Bunun içinde müşteriye sigorta konusunda eksiksiz ve doğru bilgileri verip,ihtiyaçlarına göre tam ve uygun poliçeleri,Axa Sigorta prensipleri doğrultusunda en uygun fiyatla sunmaktır.